Wirtualny Wrocław - OMSI 2

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 09-09-2017 16:54:38

Skwarkson2000
Prezes Zarządu
Skąd: Wrocław
Dołączył: 25-04-2017
Liczba postów: 71
Nr służbowy: 8212
WWW
WindowsChrome 52.0.2743.116

Regulamin ogólny.

REGULAMIN VFIRMY WIRTUALNY WROCŁAW OMSI 2

"Wirtualny Wrocław - OMSI 2" jest wirtualną firmą transportową, która zajmuje się odwzorowaniem realistycznej komunikacji miejskiej Wrocławia w symulatorze OMSI 2. vFirma składa się z pracowników, którzy nie pobierają żadnych korzyści z uczestnictwa w vFirmie. Udział w vFirmie jest zupełnie dobrowolny. Do zadań pracownika należy wykonywanie kursów na firmowych mapach, autobusami należącymi do vFirmy. Mapy firmowe Wrocławia, są własnością wspólną Firmy oraz ich autorów. Działalność vFirmy nie jest uregulowana żadnym aktem prawnym, oraz sama vFirma nie stanowi odrębnego tworu prawnego. Pracownika nie obowiązuje żadna umowa z vFirmą. Jedynym dowodem pracy w vFirmie jest prawidłowy wypełniony formularz rekrutacyjny oraz obecność w firmowym Grafiku służb.

Podstawowe zasady uczestnictwa w vFirmie:
1. Zatrudniając się w Wirtualny Wrocław OMSI 2, pracownik otrzymuje swój numer służbowy oraz komplet dodatków firmowych. Pracownik jest zobowiązany do pobrania i posiadania wszystkich dodatków firmowych, z których zadeklarował chęć korzystania w Formularzu Rekrutacyjnym. Udzielenie dostępu do firmowych dodatków jest wymagane do pobrania dodatków. Aby uzyskać dostęp do dodatków, proszę napisać prywatną wiadomość do citaro8326 lub Ani na forum, ponieważ oni zajmują się dystrybucją dodatków. Podczas gdy dodatek działa wadliwie, lub nie działa w ogóle pracownik zobowiązany jest zgłosić taki fakt w dziale Support w Pobieralni.
2. Pracownik ma obowiązek wykonywać zaplanowane kursy dla niego, które znajdują się w Grafiku. Pracownik ma prawo do zgłoszenia urlopu wypoczynkowego lub dnia wolnego maksymalnie 3 dni przed datą zaplanowanego kursu. Podczas gdy na koncie pracownika, znajdują się minimum 3 niewykonane w terminie kursy, jest uruchamiana procedura dyscyplinarna. Podczas niej pracownikowi jest przekazywana data, do której ma nadrobić i zdać kursy. Jeśli nie zastosuje się do tego, osoba zostaje zwolniona z vFirmy bez możliwości powrotu.
3. Pracownik ma prawo do posiadania dwóch wozów na stałe. Są to autobusy, które pracownikowi są przydzielane najczęściej. Pracownik ma prawo do wybrania jednego autobusu z firmy MPK Wrocław, oraz do jednego z firmy Michalczewski Wrocław. Prośba o stały wóz jest stała, zmiana wozu na stałe bez uzasadnienia jest niemożliwa. Pracownik może zmienić autobus na stałe tylko raz, podając konkretny powód. Pracownik również ma prawo do nie posiadania wozu na stałe.
4. Raport z kursu powinien zawierać według wzoru: linię, brygadę i zmianę, numer boczny pojazdu, datę wykonania kursu, kursówki z OMSI 2 przedstawiające wykonane kursu oraz jeden screenshot, wykonany podczas kursu. Raport, który nie posiada jednego z elementów wymienionych powyżej, jest nieważny i nie podlega ocenie. Kierowcy zabrania się również wyjechania na inną linię/brygadę/zmianę, wykonania kursów innych autobusem. Takie raporty również będą nieważne i nie będą podlegać ocenie. Aby raport był ważny, musi zostać wykonany minimum jeden kurs.
5.  Kradzież i dystrybucja dodatków firmowych jest zabroniona.

Regulamin wchodzi w życie z dniem 10.09.2017r.


I   . Rekrutacja, rozmowa kwalifikacyjna

Aby zacząć pracę w naszej firmie, należy spełniać kilka wymagań:
Nie zabraniamy, lecz nie popieramy pracy w kilku firmach ze względu na to aby pracownik miał wiedzę co do topografii miasta (praca w więcej niż jednej firmie przekreśla to
Nie posiadamy minimalnego wieku jeśli chodzi o rekrutację.
Po złożeniu wniosku czekamy cierpliwie, aż któryś z kadrowych przyjmie podanie. Nie należy pytać się z niecierpliwością, kiedy się odbędzie rozmowa o pracę, gdyż każde takie pytanie grozi odrzuceniem podania.  Termin rozmowy ustala kadrowy.
Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się na portalu społecznościowym "Facebook"

- Kadrowy CITARO8326 pracuje przy rozpatrywaniu wniosków niezdefiniowanych normami godzinowymi. Czas rozpatrzenia wniosku wynosi do tygodnia (7dni)

II . Grafik

Grafik znajduje się tutaj.

W grafiku posługujemy się następującymi skrótami:

NŻ - Urlop na żądanie
UW - Urlop Wypoczynkowy
L-4 - "Chorobowe"

III .  Jak zdać poprawnie raport?

O tym się dowiesz w dziale raporty.

IV .  Autobusy na stałe:

Po autobusy na stałe zgłaszamy się poprzez wniosek - uzupełniając wzór. Co daje posiadanie "Własnego" autobusu? Będzie on po prostu częściej wpisywany do grafiku.

V . Inne

Kursy wykonujemy w czasie OMSI a nie w czasie realnym.
Po złożeniu wniosku o KzW (Kurs z wolnego) należy cierpliwie czekać, pytanie się o to kiedy zostanie zaakceptowany kurs grozi odrzuceniem KzW.


tumblr_oatwtyjoWu1vbt99bo1_500.gif
35940694899397468754.gif

Online

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
banery-intra-avatary - modowozakrecone - endurostraszydle - gangkaczorkipylife - pslz